Beerbox
Дошка для подачі
Дошка для нарізки
Дошка для закусок
Упаковка
Упаковка

Дерев'яний посуд

Сервірований дерев’яним посудом стіл завжди виглядає по-домашньому затишно і красиво.

Окрім природньої краси деревини і притаманній їй особливій живій енергетиці – дерев’яний посуд має ряд практичних переваг.

Це насамперед:

 • екологічність
 • міцність
 • нульова теплопровідність
 • в посуді з дерева продукти зберігаються значно довше
 • чудове естетичне поєднання дерев’яної посуди з фарфоровими сервізами та посудом зі стекла

Наша майстерня виготовляє різноманітний посуд для домашньої кухні, ресторанів, барів та кафе. Всі вироби органічно доповнюють будь-який інтер’єр та стають особливою відмінністю вашого власного стилю.

Чому краще обрати саме наш посуд з деревини:

 • найголовніша відмінність наших виробів від інших – це надійне покриття, що забезпечує виробам довготривалий термін експлуатації. Для цього ми використовуємо високоякісну натуральну олію з твердим воском, завдяки якій поверхня захищена від води, плям їжі, грибку та цвілі, що дуже часто є причиною додаткових затрат на придбання нового виробу
 • вироби покриваються подвійним шаром олії з твердим воском
 • покриття наноситься майстром вручну, що гарантує його глибоке проникнення в пори деревини для надійного захисту
 • якісна обробка забезпечує приємну на дотик поверхню
 • посуд зручний в догляді-достатньо промити водою та протерти рушником
 • екологічність виробів - ми завжди використовуємо тільки безпечні матеріали і якісну деревину українського виробництва
 • красивий дизайн та глянсовий блиск надає виробам особливого вишуканого стилю
 • при розробці моделей ми завжди враховуємо всі деталі, щоб зробити наші вироби найзручнішими для використання

Тож дивуйте своїх друзів та отримайте самі естетичне задоволення подаючи страви на посуді від нашої майстерні.

Також ця продукція є чудовим подарунком як для чоловіків так і для жінок, а стильна та креативна упаковка доповнює подарунковий антураж.


Дошка для подачі гарячих напоїв на шість відділень Drink Pad

Дошка для подачі гарячих напоїв на шість відділень Drink Pad

Матеріал: бук Розміри: 320х160х20мм Вага: 415г Дошка Drink Pad  з деревини - чудове рішення  для комплексної та зручної подачі напоїв разом з десертом чи бутербродом.В даній моделі передбачено шість відділеннь для:чашки з кавою, чаємдесерту чи бутербродустіків цукрусл..

610.00 ₴

Дошка для подачі гарячих напоїв на два відділення Drink Pad

Дошка для подачі гарячих напоїв на два відділення Drink Pad

Матеріал: бук Розміри: 280х140х20мм Вага: 348г Красива і зручна дошка серії Drink Pad з деревини - підходить для подачі чашки кави або чаю разом з улюбленим десертом чи смачним бутербродом.Дана модель легка та ергономічна. Зручна в догляді та має заглиблення під палець для біль..

440.00 ₴

Дошка для подачі гарячих напоїв на три відділення Drink Pad

Дошка для подачі гарячих напоїв на три відділення Drink Pad

Матеріал: бук Розміри: 285х155х20мм Вага: 396г Дошка Coffe&Tea серії Drink Pad з деревини - підходить для подачі кави або чаю разом з улюбленим десертом.В даній моделі передбачено три відділення для:чашки з кавою, чаємдесерту, бутерброду чайної, десертної ложки. Зручна в до..

510.00 ₴

Дошка для подачі нарізки та м'ясних страв універсальна

Дошка для подачі нарізки та м'ясних страв універсальна

Матеріал: бук Розміри: 450х300х20мм Вага: 1751г Дошка універсальна з деревини - чудово підходить для подачі різноманітних страв - шашлика, мясної та сирної нарізки, овочів та фруктів,солодких страв.Чудово підходить для подачі блюд, чаю та кави.Переваги та особливості:виріб покр..

610.00 ₴

Дошка для подачі страв овальна на три відділення

Дошка для подачі страв овальна на три відділення

Матеріал: бук Розміри: 380х220х20мм Вага: 423г Дошка з дерева овальна на три відділення. Підходить для різноманітних нарізок, подачі овочів та інших закусок. Має приємну фактуру та цікавий дизайн.Переваги та особливості:виріб покритий олією з твердим воском, що значно подовжує ..

670.00 ₴

Дошка прямокутна для подачі закусок та м'ясних страв

Дошка прямокутна для подачі закусок та м'ясних страв

Матеріал: бук Розміри: 380х250х20мм Вага: 563г Дошка з деревини-прямокутна чудово підходить для подачі різноманітних блюд. Має приємну фактуру та цікавий дизайн. В даній моделі передбачено три відділення для соусів, що робить її досить зручною для подачі м'ясних страв.Переваги ..

670.00 ₴

Менажниця кругла на п'ять відділень

Менажниця кругла на п'ять відділень

Матеріал: соснаРозміри: 315х315х20мм (315х315х28мм - з сосни) Вага: 250г Менажниця з дерева на пять відділень для різноманітних закусок та одного відділення для соуса. Має приємну фактуру та цікавий дизайн.Переваги та особливості:виріб покритий олією з твердим воском, що значно ..

670.00 ₴

Менажниця кругла на три відділення

Менажниця кругла на три відділення

Матеріал: бук Розміри: 315х315х20мм (315х315х28мм - з сосни) Вага: 435г Менажниця з дерева - має три відділення для різноманітних закусок, приємну фактуру та цікавий дизайн.Переваги та особливості:виріб покритий олією з твердим воском, що значно подовжує його експлуатаціюолія-в..

670.00 ₴

Менажниця кругла на чотири відділення

Менажниця кругла на чотири відділення

Матеріал: бук Розміри: 315х315х20мм (315х315х28мм - з сосни) Вага: 522г Менажниця з дерева - має чотири відділення для різноманітних закусок, приємну фактуру та цікавий дизайн.Переваги та особливості:виріб покритий олією з твердим воском, що значно подовжує його експлуатаціюолі..

670.00 ₴

Підставка для кави та чаю міні Drink Pad

Підставка для кави та чаю міні Drink Pad

Матеріал: сосна Розміри: 105х105х16мм Вага: 63г Підставка під чашку міні Drink Pad  з деревини - чудове рішення  для зручного розміщення чашки гарячого чаю чи кави на столі. Також це надійний захист вашого столу від вологих плям, що залишаються після чашки або склянки..

240.00 ₴

Тарілка BEERSET кругла на чотири відділення

Тарілка BEERSET кругла на чотири відділення

Матеріал: бук Розміри: 260х260х20мм  Вага: 265г Тарілка з деревини Beerset - має чотири відділення для різноманітних закусок, приємну фактуру та цікавий дизайн. Діаметр отвору для келиха - 107мм під стандартний бирмат.Зручна тарілка стане в нагоді до будь-якої страви.Перев..

610.00 ₴

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)